środa, 9 grudnia 2020

BEZPŁATNY WEBINAR- ŚWIĄTECZNE ĆWICZENIA

 KOLEJNY BEZPŁATNY WEBINAR DLA WAS!!!

W najbliższy piątek o 17:00 zapraszamy na pierwszy ze świątecznego cyklu webinarów dla nauczycieli "Piątki dla nauczycieli w CDT"! Podczas warsztatu zaprezentujemy bezpłatne platformy i programy, w których można wykonać kreatywne i angażujące uczniów ćwiczenia na przykład o tematyce związanej ze świętami Bożego Narodzenia. 📷 Jak zwykle poza garścią inspiracji, każdy uczestnik otrzyma zestaw praktycznych wskazówek do tworzenia ćwiczeń i materiałów. Link do rejestracji na spotkanie: https://bit.ly/33SIEg8Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Niepubliczny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Zyta Czechowska specjalni.pl

LEKCJE, ZA KTÓRE RODZICE BĘDĄ CI WDZIĘCZNI

  Przygotowaliśmy wyjątkową ścieżkę dla kadry pedagogicznej, która pomoże w rozwoju kompetencji społeczno-emocjonalnych uczniów z wykorzysta...