piątek, 5 marca 2021

NAGRANY WEBINAR- ORGANIZACJA EDUKACJI ZDALNEJ Z AAC

 


Organizacja edukacji zdalnej z uczniami, którzy nie komunikują się werbalnie, nie należy do najłatwiejszych. Wymaga od nauczyciela nie tylko znajomości uczniów, ich potrzeb, możliwości, ale także określonych kompetencji cyfrowych. 

Okazuje się jednak, że można zorganizować ten proces efektywnie i atrakcyjnie dla uczniów. 
O tym jak w edukacji zdalnej platformę Office 365 wykorzystuje na swoich zajęciach w pracy z uczniami ze spektrum autyzmu opowiedziała nam Paulina Rutkowska- autorka bloga Rozumiemy się bez słów. W ramach prowadzonej przez nas sieci współpracy nauczycieli zorganizowałyśmy kolejny, bezpłatny webinar dla nauczycieli, na którym gościem była Paulina. 

Posłuchajcie i obejrzyjcie, jak można zorganizować edukację zdalną z AAC. 

Więcej na temat prowadzonych zajęć  przeczytacie TUTAJ

Jeśli chcecie zamówić szkolenie na temat pracy metodami AAC zajrzyjcie TUTAJ


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Niepubliczny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Zyta Czechowska specjalni.pl

LEKCJE, ZA KTÓRE RODZICE BĘDĄ CI WDZIĘCZNI

  Przygotowaliśmy wyjątkową ścieżkę dla kadry pedagogicznej, która pomoże w rozwoju kompetencji społeczno-emocjonalnych uczniów z wykorzysta...