niedziela, 9 sierpnia 2020

Niepubliczny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli - opis

 


O nas, czyli o Niepublicznym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli- Zyta Czechowska specjalni.pl
Ośrodek posiada akredytację Placówek Doskonalenia Nauczycieli i prowadzi certyfikowane szkolenia kadry pedagogicznej na najwyższym poziomie.  Prowadzimy szkolenia stacjonarne, online oraz w formie nagrań.
 
Szkolenia nauczycieli wraz z Jolantą Majkowską prowadzę od wielu lat pod marką specjalni.pl. 
Na stronie https://szkolenia.specjalni.pl/ znajdziecie Państwo szeroką ofertę certyfikowanych i prowadzonych przez nas szkoleń indywidualnych oraz szkoleń dla Rad pedagogicznych. 
Szkolenia indywidualne można zamówić bezpośrednio ze strony.Oprócz szkoleń prowadzonych przez specjalni.pl ośrodek oferuje bogatą ofertę szkoleń prowadzonych przez wyjątkowych nauczycieli z całej Polski. Szczegółową ofertę tych szkoleń znajdziecie Państwo na stronie ośrodka i poprzez kontakt telefoniczny z dyrektorem ośrodka, którą jest Zyta Czechowska pod numerem telefonu 668-348-494.Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Niepubliczny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Zyta Czechowska specjalni.pl

BEZPŁATNE WEBINARY

  Zapraszamy do udziału w dwóch nowych webinariach #MicrosoftEDU na temat wykorzystania technologii Microsoft do pracy z uczniami ze specjal...